Vianočný pozdrav

vianoce

„Lebo chlapček sa nám narodil,
daný nám je syn, na jeho pleci bude kniežatstvo
a bude nazvaný: zázračný Radca,
mocný Boh, večný Otec, Knieža pokoja.“

Na Vianoce k nám prichádza ten, ktorý svetlom svojej osobnosti prežaruje všednosť našich dní, dáva nám do srdca novú radosť, nádej a pokoj. Svojou prítomnosťou spôsobuje, že každý okamih nášho života sa pre nás stáva sviatkom, a tak máme aj my silu stávať sa darom pre druhých. Ježiš neprišiel na túto zem len preto, aby sme mali pár príjemných dní. Prišiel nám odovzdať múdrosť a krásu nebeského života, aby sme žili krásne každý deň v roku.
Všímajme si, ako sa dejiny nášho života stretávajú s dejinami Božieho Syna, Ježiša Krista, ktorý sa stal jedným z nás. Viera v Neho nás učí vidieť v našom živote starostlivé ruky Milosrdného Otca, ktorý nám dal svojho Syna, aby nikto nezahynul.
Želáme Vám príjemné vianočné sviatky, plné porozumenia, lásky a spokojnosti. Prežite ich v zdraví a šťastí spolu so svojimi blízkymi. Prajeme Vám aj úspešný vstup do nového roka, nech vás počas neho sprevádza zdravie, veľa lásky a potešenia z najbližších a ľudí blízkych Vášmu srdcu. Nech sú to nádherné Vianoce, nech Vás naplní pokoj v duši, ktorý sa udrží po celý budúci rok.

Požehnané a pokojné Vianočné sviatky Vám prajú kňazi dehoniáni

Jedna myšlienka na “Vianočný pozdrav”

  1. Nech je pozehnany Boh vo vsetkych svojich stvoreniach, nech je pozehnany Vas zakladatel otec Leon Dehon a nech su pozehnani vsetci dehoniani. Je az neuveritelne, kolko vo svete posobi reholnych spolocnosti, ktore na Slovensku su nezname. Ja mam vo velkej ucte sv. Margitu Mariu Alacoque, ktorej sa zjavilo Bozske srdce Jezisovo s teraz som fascinovany Vasou kongregaciou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *